Program

 

Pátek 17. května

Májový víkend s muzejní nocí - Zažijte s námi Dietrichsteinskou svatbu
Zámek, Horní synagoga
Vstup volný

 

17.00 Horní synagoga - loutkové divadlo
Ilegumova divadelní společnost

 

18.30–24.00 Zámek
Hlavní program Svatba Dietrichsteinů s rytířským turnajem
Doprovodný program šermy a historické tance a středověká řemesla
21:00 koncert kapely Ukulele Orchestra jako Brno

 

HLAVNÍ STAGE

17.00–21.00 Náměstí
Jarmark

17.00–21.00  CM Klaret

Sobota 18. května

8.30 Náměstí – Správa CHKO Pálava
Botanická vycházka - Kienberg a Liščí vrch za pozůstatky zemědělské krajiny minulosti

 

HLAVNÍ STAGE

10.00–23.00 Náměstí
Jarmark
10.05     DDM Mikulov
11.05     MŠ Sluníčko
11.20     MŠ Habánská
11.30     Ptáčata
11.40     ZUŠ Mikulov
12.20     The Muffians
12.40     oceňování žáků za mimořádné výkony
13.00     Jazzpetit
14.00     Mikulovská cihla
14.45     Mikulovská cihla - vyhlášení vítězů
15.30     Trocha klidu
17.00     Vltava
19.30     Megaphone
21.00     The Gardeners

 

10.00–20.00 Hotel Zámeček
XI. Mikulovské vinné trhy
Prestižní degustace špičkových vín z celé ČR, Mistrovství ČR v natažení vína koštýřem ze sudu na čas, svěcení vín, hudba, cimbálová muzika.

 

10.00-17.00 Zámecká vinotéka Vino Marcinčák

Degustace vín Víno Marcinčák, VOC Mikulov

 

DĚTSKÁ STAGE

13.00–16.00     Dvůr ZUŠ
13.00     Divadlo 100opic - Zajíček a velká mrkvová záhada
15.00     Divadlo 100opic - Pes a drak

 

ZÁMECKÁ ZAHRADA

16.30     Módní přehlídka značky Pecka

 

GYMPL STAGE ul. Piaristů

17.00      Michaela Chyllová & Band
18.45      URBN
20.30      MECH

 

LOKÁLNÍ MARKET

10.00–17.00      Lormovo náměstí
Tržiště s výrobky místních tvůrců

 

PANEL STAGE

10.00–23.00      venkovní kavárna se sportovním využitím
21.30 Promítání filmu na zeď paneláku

Neděle 19. května

HLAVNÍ STAGE

9.00–16.00           Náměstí
Jarmark

 

9.00–13.00         Mikulovský kopeček
Čtvrtý ročník běžeckého a turistického závodu
na 6,3 km pro širokou veřejnost

Program:

8.00–10.30 registrace závodníků
11.00 start závodu
13.00 vyhlášení výsledků a předání cen


13.00      CM Veroniky Svačinové

 








Partneři

Starobrno
Aqualand Moravia
Vinofol
Víno Marcinčák
Firma Plus
RMM
Emerson
Hotel Galant
Gebauer Griller
Nichias
Agrotec
Zepiko
Transbeton
Therme LAA
Travel Free
Bosh
Šumperk
Tic
Johnny servis

Mediální partneři

Deník
Rádio Petrov